Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Trabzonspor transferleri hızlıca bitirip Avrupa Kupa maçlarına iyi hazırlanmak istiyor. 

Beşiktaş transfere servet ödedi! Rafa Silva İstanbul'a geliyor Beşiktaş transfere servet ödedi! Rafa Silva İstanbul'a geliyor

Trabzonspor Başkan Ertuğrul Doğan, yaptıkları altı transferin ardından 4 futbolcuyla da görüşmelerin sürdüğünü açıkladı.

Doğan, 2 forvet transferinin de gündemde olduğunu açıkladı.

TRABZONSPOR'UN YAPTIĞI TRANSFERLER

Transfer dönemini en hızlı geçiren takımlarından Trabzonspor, kadrosuna Anthony Nwakaeme, Denis Draguş, John Lundstram, Borna Barisic ve Ozan Tufan'ın ardından 19 yaşındaki kanat oyuncusu Cihan Çanak'ı da ekledi.

Trabzonspor Transfer (1)Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, A Spor'a telefonla bağlanarak transfer süreci hakkında açıklamalarda bulundu.

İşte Doğan'ın açıklamalarından satır başları:

"Onuachu'da kiralama formülü üzerinde duruyoruz. Santrforda alternatiflerimiz var, belki 2 tane de alabiliriz. Cham transferinde oyuncuyla aramızda problem yok ama kulübü 10 milyon Euro gibi bir ücret istiyor. Kısa süre içinde bir görüşme yapacağız. Basına yansımayan 4 oyuncuyla da görüşmelerimiz devam ediyor. 2'siyle kulüp bazında görüştük henüz. Samuel Gigot istediğimiz bir transfer ama bu bedellerle gerçekleşemez. Maliyet düşerse gerçekleşir. Nunez için de aynı şeyleri söyleyebilirim. EURO 2024 olmasaydı, ilk günden 10 oyuncuyu açıklayıp bu işi bitirecektik."