1 hafta önce Bilgi Köşesi

Güreş, iki sporcunun birbirini tuş etmek için mücadele ettiği bir spor dalıdır. Tarihi çok uzun yıllar öncesine dayanan bu spor, günümüzde Olimpiyat Oyunları içerisinde de yer almaktadır. Ayrıca Avrupa ve Dünya şampiyonaları gibi farklı turnuvaları da vardır. Peki, güreş nasıl oynanır? Kuralları nelerdir?

1 hafta önce Futbol

Süper Lig şampiyonu Galatasaray transfer çalışmalarına başladı. Rizespor'un genç stoperiyle görüşmelere başlayan cimbom transferi bitirmek istiyor.

1 hafta önce Futbol

Fenerbahçe Kulübü Olağan Genel Kurulu'nda seçimi kazanan Ali Koç, 3. kez başkanlığa seçildi. Mevcut başkan Ali Koç ve eski başkan Aziz Yıldırım birbirlerini tebrik etti.

1 hafta önce Futbol

Fenerbahçe tarihi seçime giderken iki başkan adayı Ali Koç ve Aziz Yıldırım canlı yayında karşı karşıya geldi. Ali Koç, Aziz Yıldırım'a Kurtlar Vadisi göndermesi yaptı.

1 hafta önce Bilgi Köşesi

Karate kuşak sıralaması, öğrencilerin hangi seviyede olduklarının görülmesi ve deneyimlerinin belirtilmesi için kullanılır. Kuşak sıralaması, bir standarttır ve her yerde aynı şekilde uygulanır. Bazı bölgelerdeki uygulanmasında küçük farklılıklar söz konusu olabilir. İşte karate de kuşak sıralaması ve siyah kuşağın önemi...

1 hafta önce Bilgi Köşesi

Bilek güreşi antrenman aletleri, ön kol ve bilek kaslarını güçlendirmek için gerekli olan egzersizlerin yapılmasını sağlar. Farklı direnç seviyesi seçeneklerine sahip olan bu aletler sayesinde kolaydan zora giden şekilde egzersizler yapılabilir ve böylece bilek kasları geliştirilebilir.

2 hafta önce Futbol

Şampiyonlar Ligi finalinde Borussia Dortmund ile Real Madrid İngiltere'de karşı karşıya geldi. Müsabakayı Real Madrid kazandı. Milli futbolcu Arda Güler Türkiye tarihine geçti.

2 hafta önce Futbol

Şampiyonlar Ligi finalinde Borussia Dortmund ile Real Madrid İngiltere'de karşı karşıya geldi. Müsabakayı İspanyol ekip 2-0 kazandı.

2 hafta önce Futbol

Şampiyonluk için transfer çalışmalarına başlayan Fenerbahçe, Jose Mourinho'yu resmen duyurdu.

2 hafta önce Bilgi Köşesi

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe, formaları ile de her zaman dikkat çekmeyi başarmıştır. Fenerbahçe formaları yıllara göre değişim göstermiştir. Ancak bazı klasikleşen formalar üzerindeki değişim ise çok az olmuştur. Yazımızın devamında Fenerbahçe formaları ile ilgili merak edilen detayları bulabilirsiniz.