10 saat önce Bilgi Köşesi

Sağlıklı yaşam ve güzel bir görünümlü elde etmek herkesin istediği. Peki bu güzel vücudu elde etmek için egzersizler ve vücud kaslarını geliştirecek hareketler yapmamız gerekiyor. İşte sırt kaslarını geliştiren Lat pull down hareketinin yapılışı…

12 saat önce Bilgi Köşesi

Sağlıklı yaşam ve güzel bir görünümlü elde etmek herkesin istediği. Peki bu güzel vücudu elde etmek için egzersizler ve vücud kaslarını geliştirecek hareketler yapmamız gerekiyor. İşte sırt kaslarını geliştiren Lat pull down hareketinin yapılışı…

15 saat önce Bilgi Köşesi

Jimnastik, bedeni geliştirmek, güçlendirmek ve çevikleştirmek için yapılan bir spor dalıdır. Jimnastikte temel duruşlar, vücudun farklı pozisyonlarda dengede kalmasını sağlayan hareketlerdir. Temel duruşlar, jimnastik sporunun temelini oluşturur ve daha ileri seviyedeki hareketlere hazırlık niteliği taşır. Jimnastikte temel duruşlar, 17 ayrı hareketten oluşmaktadır. Bu hareketlerin adları ve açıklamaları şöyle

16 saat önce Futbol

Galatasaray Futbol Okulu’na kayıt olmak isteyen aileler, bu yazıyı okumalı. Galatasaray Futbol Okulu, 6-16 yaş arası çocuklara futbol eğitimi veren Türkiye’nin en köklü ve başarılı spor kulüplerinden biridir. Galatasaray Futbol Okulu’na kayıt ücreti, yaş sınırı, kayıt işlemleri ve diğer detaylar bu yazıda.

20 saat önce Bilgi Köşesi

2024 Yağlı Güreş Takvimi hakkında bilmeniz gereken her şey bu makalede. Yağlı güreş sezonu ne zaman başlıyor, hangi müsabakalar var, nasıl katılabilirsiniz? Yağlı güreş, Türk kültürünün ve sporunun bir simgesi olarak yaşatılmaya devam ediyor. İşte 2024 yağlı güreş takvimi...

3 gün önce Bilgi Köşesi

Vücudunuzdaki fazla yağlar yüzünden dış görünüşünüzü beğenmiyor musunuz? İşte kolay bir şekilde fazla yağlardan kurtulmanın yöntemleri.

3 gün önce Futbol

Futbol takımına havalı, komik, garip veya soylu bir isim mi arıyorsun? Doğru yere geldin! Sitemizde yüzlerce takım ismi fikri bulabilirsin. Ayrıca, takım ismi seçerken sana yardımcı olacak ipuçları ve bilgiler de veriyoruz.

4 gün önce Futbol

Futbolda "KK" kısaltmasıyla neyi kastettiğimizi merak mı ediyorsunuz? Bu yazıda, "KK"nin ne anlama geldiğini, hangi durumlarda kullanıldığını ve bu talihsiz olayın futbol kurallarına göre etkisini inceleyeceğiz.

3 hafta önce Bilgi Köşesi

Endomorf vücut tipini diyeti ve vücut tipi özelliklerini inceledik. Ayrıca, endomorflar nasıl beslenmeli ve egzersiz ipuçları da bulabilirsiniz.

4 hafta önce İddaa Tahminleri

Süper Lig'de üçüncülük için mücadele veren Beşiktaş ve Trabzonspor karşılaşacak. Peki Beşiktaş-Trabzonspor maçını kim kazanır, en çok gol hangi devrede gelir?