Beşiktaş'ın ve Türk futbolunun göz bebeklerinden biri olan Semih Kılıçsoy A Milli takımda zor günler yaşıyor. Kötü giden Beşiktaş'ın parlayan yıldızı olan Semih, A Milli takıma kadar yükseldi. Ümit Milli takımda zaten düzenli oynayan Semih artık A Milli takımı hak ediyordu. Semih A Milli takıma seçildi fakat sonrasında yaşananlar Semih için üzücü oldu.

Milli takımda mutlu olmadığını ve kendisine kötü davranıldığını söyleyen Semih Ümit Milli takıma gönderildi. Semih burada golünü atarak herkese aslında cevabı vermiş oldu. ''Yetersiz'' diye Milli takımdan gönderilen Semih aslında kadrodaki birçok futbolcuya göre aslında çok daha hazır. Sakatlıkla boğuşan ve yeni iyileşen Enes Ünal'dan çok daha hazır mesela.

''BENİ BURADAN ALIN''

Beşiktaş Yöneticisi Feyyaz Uçar, "Oyuncu beni ağlamaklı arıyor, 'Hocam 2 gündür buradayım, hiçbir taktik, teknik idmana alınmadım. Çok mutsuzum, alabilirseniz beni buradan alın' dedi. 'Oğlum orası milli takım, oradan almak diye bir şey olamaz. Göreve devam edeceksin' dedim. Samet ağabey ayrı, ben ayrı telkin ettik çocuğu." 

Genç yıldıza bunları yaşatmak bindiğin dalı kesmek Türk futbolu adına. Beşiktaş taraftarı ise Ümit Milli takımın maçında Semih'i desteklemek için tribünde yerini aldı.