HAKEM TOPLANTISI SIZDIRILDI! AL KOÇ HAKLI ÇIKTI

Hafta içinde Ali Koç yaptığı basın toplantısında, bir toplantı yapıldığından bahsetmişti ama bunun gerçek olmadığı söylenmişti. Bu toplantının sızdırılmasının ardından Ali Koç'un haklı olduğunu tüm kamuoyu anladı. 

Türk futbolu tarihinin en zor günlerini yaşıyor, tarihin en kötü TFF yönetimi, tarihin en kötü hakem performansları Türk futbolunu uçuruma sürüklüyor. Gelelim toplantının kilit noktalarına hakemlerimiz o kadar formsuz ki ekran başında VAR'da bile doğru karar veremiyorlar 


''HALA PENALTI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR MUSUN?''

(TFF) Hakem Eğitimi Danışmanı Hugh Dallas ile Galatasaray-Antalyaspor maçının hakemi Abdülkadir Bitigen ile arasında geçen konuşmaların yer aldığı bir video sosyal medyada gündem oldu. Videoda, "Ben emin olabilmek için yakın temas istedim. Bundan sonra kararımı penaltı olarak verdim" diyen Bitigen, Hugh Dallas'ın "Bir hafta sonra hala bunun faul olduğunu düşünüyor musun?" sorusuna, "Basit bir temas olduğunu düşünüyorum. Basit bir temas, penaltı olduğunu düşünmüyorum" cevabını verdi.  

Yani görüyoruz ki bu skandalların en büyüğü hakemlerin maça nasıl etki ettiğini maçı nasıl tersine çevirdiğini görüyoruz. Son olarak yabancı hakemin gelmesini bu yaşananlardan sonra artık bende destekliyorum.