Fenerbahçeli şarkıcı Derya Uluğ, Beşiktaş derbisini baştan sona seyretti. İlk yarıda Crespo'nun performansını beğenmeyen Uluğ, X hesabından "Crespo kapatılsın" şeklinde bir paylaşım yaptı.

Edin Dzeko'nun Olympiakos paylaşımı sonrası Yunan taraftarlardan çirkin hareket Edin Dzeko'nun Olympiakos paylaşımı sonrası Yunan taraftarlardan çirkin hareket

Derya Uluğ Crespo (1)

"CRESPO KAPATILSIN"

2. yarıda ise Crespo'nun performansını beğenen Derya Uluğ, önceki tweetini alıntılayarak, "Crespo açılsın 2. yarı çok iyiydi" deyip nazar boncuğu koydu.

Derya Uluğ Twi̇t

Ünlü şarkıcının bu paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Fenerbahçeli taraftarlar paylaşımın altına gülücük emojisi yağdırdı.

Miguel Crespo'nun Eşi Adriana Catarina Kimdir?

Portekizli futbolcu Miguel Crespo, 2022 yaz aylarında Adriana Catarina ile dünyaevine girdi. Peki Adriana Catarina kimdir?

Catarina,  Crespo'dan 3 yaş büyük ve Portekiz'de doğup büyümüş. Bir moda tasarımcısı olarak çalışan Catarina, aynı zamanda sosyal medya fenomeni. Miguel Crespo'yu maçlarda ve diğer etkinliklerde sık sık destekleyen mutlu çiftin yakında ilk bebekleri de doğmak üzere.