Emre Kaplan, Türk muhabirdir ve medya sektöründe başarılı bir kariyere sahiptir. İstanbul Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü'nden 2014 yılında mezun olan Emre Kaplan, meslek hayatına Habertürk'te staj yaparak başlamıştır. Daha sonra A Haber kanalına geçiş yapmış ve burada editörlük ve muhabirlik görevlerini üstlenmiştir.

Emre Kaplan'ın KariyeriEmre Kaplan Kimdir (1)

Emre Kaplan, 2013 yılından bu yana A Haber bünyesinde çalışmaktadır. Burada muhabirlik ve editörlük yaparak kariyerinde önemli adımlar atmıştır. Kaplan, medya sektöründeki tecrübesi ve başarılı çalışmalarıyla dikkat çekmektedir.

Emre Kaplan YaşıEmre Kaplan Kimdir (2)

Ağustos ayında doğan Emre Kaplan, 30'lu yaşlarının ortalarındadır. Doğum tarihi tam olarak belirtilmemiş olsa da, 2024 itibariyle yaklaşık olarak 35 yaşındadır.

OKUMAK İSTEYEBİLİRSİN: KAYA TEMEL KİMDİR?

Emre Kaplan Evli Mi?

Emre Kaplan, 2021 yılında Ayşe Serem Tan Kaplan ile evlenmiştir. Çiftin bir kız çocuğu vardır. Eşi de kendisi gibi koyu bir Galatasaray taraftarıdır.

Emre Kaplan Hangi Takımlı?Emre Kaplan Kimdir (3)

Emre Kaplan, Galatasaray taraftarıdır. Bu tutkusu zaman zaman farklı taraftarlardan tepkiler almasına neden olabilmektedir. Eşi Ayşe Serem Tan Kaplan da Galatasaray'a olan sevgisiyle bilinmektedir.

Sosyal Medyada Emre Kaplan

Emre Kaplan, Instagram hesabı üzerinden aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesine sahiptir ve 80 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Spor ve gündemle ilgili paylaşımları takipçileri tarafından ilgiyle izlenmektedir.

Emre Kaplan'ın instagram hesabı'na ulaşmak için tıklayın.

Özet

Emre Kaplan, İstanbul Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Habertürk'te staj yaparak kariyerine başlamış, ardından A Haber'de muhabirlik ve editörlük yapmıştır. Ağustos doğumlu olan Kaplan, 30'lu yaşlarının ortalarındadır ve 2021 yılında Ayşe Serem Tan Kaplan ile evlenmiş, bir kız çocuğu sahibidir. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Emre Kaplan, sosyal medyada da aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır.