Antalyaspor 3 Şubat saat 19:00'da Antalya Stadyumunda lider Fenerbahçe'yi konuk edecek. Şampiyonluk için 3 puandan başka bir şey düşünmeyen İsmail Kartal'ın öğrencileri zolu Antalya deplasmanında işleri kolay olmayacak.  İşte Antalyaspor-Fenerbahçe maçında kazandıran iddaa tahminleri.

ANTALYASPOR-FENERBAHÇE SKOR TAHMİNİ

Antalyaspor, kendi sahasındaki avantajını kullanarak, taraftar desteğiyle Fenerbahçe'ye zorluk çıkarabilir. Ancak Fenerbahçe'nin kadro kalitesi ve saha içi performansı göz önüne alındığında, bu maçı Fenerbahçe kazanır gibi görünüyor.

Fenerbahçe'nin son haftalarda yaşadığı sakatlıklar ve cezalar, maçın sonucunu belirsizleştiriyor. Antalyaspor ise bu eksiklerden yararlanmak için fırsat kolluyor. Antalyaspor, özellikle hücum hattındaki etkili performansıyla Fenerbahçe'ye zorluk çıkarabilir.

Antalyaspor-Fenerbahçe maç sonu tahmini: Antalyaspor 2-4 Fenerbahçe

ANTALYASPOR'UN FENERBAHÇE KARŞISINDAKİ EKSİKLERİ

Ufuk Akyol - Şüpheli

FENERBAHÇE'NİN ANTALYASPOR KARŞISINDAKİ EKSİKLERİ

Miha Zajc - Şüpheli

Luan Peres - Sakatlık - Diz Sakatlığı

Rodrigo Becao - Sakatlık - Adale Problemi

Fred - Sakatlık - Uyluk Sakatlığı

Bright Osayi-Samuel - Ülkesinin Milli Takım Kadrosunda

ANTALYASPOR-FENERBAHÇE MAÇI CANLI İZLE

Antalyaspor-Fenerbahçe maçını canlı izlemek için BeIN'in TOD isimli dijital platformu ile cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan ister evde, ister yolda, ister işte, dilediğiniz yerde canlı olarak izleyebilirsiniz.